• Electrolux Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Electrolux Servisi - Electrolux Onarımı - Electrolux Bakımı - Electrolux Montajı - Electrolux Teknik Servisi

Electrolux Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Electrolux Firmamızın merkezi İstanbul bulunmaktadır. Firmamız elektrikli ev aletleri ve elektrikli süpürgeler üretmektedir.  Ayrıca  firmamızın  dünyanın ikinci büyük ev aletleri üreticisi konumundadır. Ürünlerimiz farklı markalar altında satılmaktadır ve ana ürünlerimiz elektrikli ev aletleri ile elektrikli süpürgelerdir. Firmamız üretmiş olduğu ürünlerle hayatınıza bir çok açıdan kolaylık katmaktadır.

Evinize En Uygun Ev Aletler

Evinizi, çamaşırlarınız, bulaşıklarınızı kusursuz bir şekilde temizlemek için kullandığınız geleneksel ev aletlerini bir köşeye bırakın Özel Electrolux firmamızın ürettiği  güç ve performans dolu elektrikli ev aletlerini pratik bir hale getirdik. Artık ihtiyaç duyacağınız tek elektrikli ev aletleri Electrolux ev aletleri olacak.

Ergonomik Tasarıma Sahip Ürünler

Herkese uygun şekilde tasarlanan ürünlerimiz  kullanım konusunda rahatlığı nedeniyle ev işlerinizi artık yorulmadan yapabileceksiniz. 

Evinizde Kire yer yok

Electrolux firmamızın üretmiş olduğu elektrikli süpürgelerin başlık kısmında bulunan ışık barları  en ücra yerlerdeki tozları dahi gözler önüne serer. Böylece evinizde süpürülmemiş tek bir toz zerresi bile kalmaz.

Eviniz Sizin Yaşam Alanınız

Evinizin yapısına  uyan elektrikli ev aletler ile  evinize canlılık katın. Electrolux temizlik aletlerimiz evinizdeki kirleri temizler. Musluklarımız suyunuzun kalitesini artırır ve suyunuzun sıcaklığını düzenlemenizi sağlar. Böylece evinizin yani yaşam alanınızın  tadını daha güzel çıkarabilirsiniz.

Ziyaretçilerinizi Şaşırtın

Electrolux aletleriyle yaratıcılığınızı ortaya çıkarın , insanlara hazırladığınız yiyeceklerle unutamayacakları keyifli anlar yaşatın. Bardaklarınız her zaman ilk gün ki gibi parlaklığıyla insanların gözlerini kamaştırın.

Etiket : Electrolux Beyaz Eşya Servisi, Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi, Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi, Electrolux Buzdolabı Servisi, Electrolux Ankastre Servisi, Electrolux Fırın Servisi, Electrolux Klima Servisi, Electrolux Kombi Servisi, Electrolux Ocak Servisi, Electrolux Servisi, Electrolux Servisleri, İstanbul Electrolux servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA